Міненерго: Відключення світла застосовували у чотирьох областях

Міненерго: Відключення світла застосовували у чотирьох областях
енергетика

Енергетики обмежували електроенергію у чотирьох областях. Застосовувалися аварійні та погодинні відключення в Одеській, Харківській, Дніпропетровській та Хмельницькій області.

Про це повідомляє пресслужба Міністерства енергетики.

"Минулої доби через значні пошкодження та неможливість передати необхідні обсяги електроенергії за вказівками диспетчерів "Укренерго" застосовувалися погодинні та аварійні відключення електроенергії на Одещині, Харківщині, Дніпропетровщині та у пікові години у Хмельницькій області", – йдеться у повідомленні.

Також застосовувались зменшення навантаження на об’єкти "зеленої" генерації з 16:07 до 17:14 обсягом 398 МВт.

Зазначається, що дефіциту електроенергії немає. Аварійна допомога не залучатиметься. Цієї доби планується комерційний імпорт електроенергії обсягом 12 702 МВт-год.

Через бойові дії було знеструмлено шахту на Донеччині, де перебувало 12 людей. Станом на ранок шахту заживили.

Також унаслідок обстрілів відключилась ПЛ 110 кВ на Сумщині, знеструмлень не було. Під час огляду виявлено обрив дроту, повітряна лінія – в аварійному ремонті.

Через обстріл повітряних ліній на Чернігівщині відключено понад 400 споживачів у шести населених пунктах.

Водночас через технологічні порушення короткочасно відключилось обладнання на ПС 110 кВ на Одещині, яка живить залізницю. Підстанцію оперативно заживлено, рух потягів відновлено.

Із технічних причин також відключилась ПЛ 110 кВ на Чернігівщині, знеструмився населений пункт. Протягом 20 хвилин усіх споживачів заживлено.

Автор: Юлiя Недашківська

Wiki