The Economist: Україна страждає від нестачі живої сили та боєприпасів

Читать на русском

The Economist: Україна страждає від нестачі живої сили та боєприпасів

The Economist : Україна страждає від нестачі живої сили та боєприпасів

Видання The Economist пише, що Україна страждає від нестачі боєприпасів та живої сили.

Видання вважає «оптимістичною» поширену на початку цього року думку, що конфлікт в Україні зайшов у глухий кут після провалу українського контрнаступу влітку минулого року.

«Існує тривожна ймовірність того, що новий потужний тиск Росії в найближчі кілька місяців може пробити оборону України і проникнути вглиб країни», – йдеться в статті.

The Economist пише, що з моменту падіння Авдіївки в лютому російські війська чинять сильний тиск по кількох напрямках на сході України: поки що вони зайняли в кращому разі лише сім-десять кілометрів, але влітку очікується серйозніший поступ.

«Наступні п’ять-шість місяців можуть стати вирішальними», — каже Конрад Музика, аналітик Rochan Consulting та автор сайту «Монітор конфлікту в Україні».

За словами Майкла Кофмана із Фонду Карнегі за міжнародний світ, пріоритетами для України є «жива сила, зміцнення та боєприпаси».

Україна відчуває гострий «снарядний голод», тому й була змушена відступити з Авдіївки, але передусім вона страждає на брак живої сили, йдеться в статті.

Наразі патова ситуація виглядає найкращим сценарієм для України, констатує The Economist.

різне qkxiqdxiqdeihrant

Wiki