В РФ почали процедуру визнання Алли Пугачової «іноземним агентом»

Читать на русском

В РФ почали процедуру визнання Алли Пугачової «іноземним агентом»

В РФ почали процедуру визнання Алли Пугачової «іноземним агентом»

У країні-терористці розпочали процедуру визнання "іноземним агентом" відомої російської співачки Алли Пугачової, яка разом із чоловіком-шоуменом Максимом Галкіним та їхніми дітьми після повномасштабного вторгнення виїхала з РФ. Як відомо, обранець примадонні вже давно носитиме цей "титул".

Так, голова Федерального проєкту з безпеки та боротьби з корупцією (ФПБК) Віталій Бородін повідомив у своїх соцмережах, що отримав відповідь із Генеральної прокуратури РФ на його звернення. За його словами, наразі прокуратура просить Міністерство юстиції РФ признати Пугачову "іноагентом".

"Почалася процедура визнання Алли Пугачової іноземним агентом, прокуратура просить Міністерство юстиції РФ признати Пугачову іноземним агентом. Сподіваюся, контролюючі органи доведуть цю справу до кінця, всім гарного дня", – повідомив Бородін.

Можна припустити, що Алла Борисівна лише зрадіє такому "званню", якщо все ж таки його отримає. Справа в тому, що артистка ще у вересні 2022 року сама зверталася до Мін’юсту РФ з проханням признати її "іноагенткою".

“Прошу зарахувати мене до лав “іноагентів” моєї улюбленої країни. Цілі, що роблять нашу країну ізгоєм та обтяжують життя наших громадян”, – казала тоді Пугачова.

Wiki