Президент відзначив найрезультативніші бригади на фронті

Читать на русском

Президент відзначив найрезультативніші бригади на фронті

Президент відзначив найрезультативніші бригади на фронті

Президент Володимир Зеленський подякував захисникам України, які в останній тиждень показали чудові результати на фронті. Це 95 та 79 окремі десантно-штурмові бригади, а також 44 та 55 окремі артилерійські бригади ЗСУ.

Нове звернення до народу гарант записав у селищі Бородянка на Київщині на фоні пам’ятника Тарасу Шевченку. Останній на початку повномасштабної війни розстріляли російські окупанти. Ролик з’явився на Youtube-каналі Офісу президента України 31 березня.

Зеленський нагадав: минуло вже два роки, як Сили оборони України вигнали агресора з Київської області.

"Бородянка, Буча, Ірпінь, Гостомель, Мощун були місцями боїв, місцями боротьби українців за свою країну, за своє життя, за свій дім, вільний від зла. Сьогодні ми вшановуємо силу кожного й кожної, хто тоді вистояв, зараз б’ється, працює та обов’язково принесе волю всій нашій землі, кожному місту, кожному селу України, які Росія хоче привласнити, але які їй доведеться віддати – віддати українцям. Наші люди, наш дух, наша сила це забезпечать. Українці мурують, а не руйнують. Рятують життя, а не лізуть до інших неситим оком, як Москва", – наголосив глава держави.

Він упевнений, що наша країна переможе. Головне – не втрачати віру й не втрачати жодного дня, коли можна працювати заради України.

"Я дякую всім, хто допомагає! Дякую всім, хто з Україною та в Україні! Дякую нашим воїнам, і за бої цього тижня особливо варто відзначити 95 бригаду, 79 ДШВ, 44 і 55 окремі артилерійські... Дякую вам, воїни! Пишаюся нашим народом!" – сказав президент.

Wiki