Reuters: Астраханський НПЗ зупинив випуск нафтопродуктів через аварію

Читать на русском

Reuters: Астраханський НПЗ зупинив випуск нафтопродуктів через аварію

Reuters : Астраханський НПЗ зупинив випуск нафтопродуктів через аварію

Астраханський газопереробний завод аварійно припинив виробництво нафтопродуктів після ремонту напередодні.

Про це повідомляє Reuters.

Установку первинної переробки конденсату було тимчасово зупинено 30 березня для ремонту технологічного трубопроводу на Астраханському НПЗ. А 1 квітня пресслужба заводу повідомила, що ремонтні роботи було завершено.

Один із представників компанії зазначив, що виробництво світлих нафтопродуктів буде відновлено.

Також повідомляється, що російський Астраханський НПЗ зупинив переробку сировини, випуск товарного автобензину та дизельного пального, 31 березня через раптове технічне обслуговування.

"Навіть якщо потужність заводу не є критично важливою для Росії, його припинення, можливо, викличе занепокоєння в Москві щодо широкомасштабних перерв у роботі нафтопереробних установок через атаки з боку українських безпілотників", – йдеться у повідомленні.

Крім того, два трейдери підтвердили, що отримали інформацію від Санкт-Петербурзької міжнародної товарно-сировинної біржі про те, що продаж дизельного палива та бензину із заводу було припинено через непередбачене припинення виробництва нафтопродуктів.

У 2023 році завод виробив 703 тисячі тонн бензину, що становить 1,6% від загальноросійського обсягу, а також 492 000 тонн дизельного палива (0,6%) і 299 000 тонн мазуту (0,7%).

Wiki