На Балі російських туристів вигнали з храму за порушення дрес-коду: прийшли в "білизні та бікіні" і влаштували істерику

Читать на русском

На Балі російських туристів вигнали з храму  за порушення дрес-коду: прийшли в

На Балі російських туристів вигнали з храму за порушення дрес-коду: прийшли в "білизні та бікіні" і влаштували істерику

Російські туристи вкотре зганьбилися за кордоном. Цього разу родину із країни-терористки вигнали з храмового комплексу Бесакіх на Балі через недотримання дрес-коду. Ба більше, виявилося, що росіяни пройшли на територію через чорний вхід, аби не платити за вхідний квиток. Замість того, аби визнати провину й перепросити, небажані гості з РФ, звісно ж, влаштували істерику.

Про це пише індонезійське новинне видання Liputan6. Там уточнили, що увагу охорони з місцевої сільської громади привернули люди в "білизні та бікіні". Поліція згодом зʼясувала, що це громадяни з держави-агресорки.

Інцидент стався в найбільш шанованому святилищі на горі Агунг. Російська сімʼя у складі двох дорослих і пʼяти дітей вирішила прийти в таке місце у шортах і майках, а одна дитина, як стверджують свідки, була взагалі в одних лише купальних плавках.

Після зауваження щодо неналежного одягу для відвідування храму, на яке росіяни ніяк не відреагували, вкотре продемонструвавши свою неповагу до традицій і культур інших народів, їх попросили показати вхідні квитки.

Російських туристів вигнали з храму на Балі за порушення дрес-коду: вони прийшли в  qkxiqdxiqdeihrant

Виявилося, що квитків у туристів немає, адже вони проникли на територію через один із службових входів у лісовій зоні, що не охороняється. Такий ганебний вчинок аж ніяк не збентежив росіян, тож, коли їм спокійно запропонували піти, глава сімейства почав істерично сперечатися з охоронцями.

"Він показував на прочан, які проходили повз, запитуючи, чи всі тут заплатили за вхід", – зазначається в джерелі.

Для розуміння: за екскурсію з іноземців у цьому місці беруть 90 тисяч індонезійських рупій, тобто всього 225 гривень. За ці гроші туристам надають напрокат саронг – шматок тканини, яким за традицією обертаються чоловіки і жінки, а також послуги гіда і трансфер. Утім, росіяни пошкодували цих грошей і зʼявилися на території храму в "білизні та бікіні".

Ба більше, як зʼясувалося, влада заборонила для іноземців усілякі прогулянки стежками на горі Агунг з 17 березня до 14 квітня на час індуїстських церемоній.

Наразі невідомо, чи буде висунуто до туристів із РФ обвинувачення в недотриманні місцевих звичаїв.

Wiki